Luksusowe apartamenty na sprzedaż – Sea&Lake w Mielnie.

Budowa Apartamentów Artykuł, Artykuł sponsorowany, Mielno, Nowe inwestycje, Top 10 apartamentów nad morzem

Czy to tylko ładnie brzmiąca, dźwięczna nazwa? Melodyjne, modne i zagraniczne zestawienie słów?

Nazwa Sea & Lake dosłownie opisuje swoją wyjątkową lokalizację.  

Apartamenty Sea & Lake budowane są na pasie ziemi oddzielającej jezioro Jamno od morza Bałtyckiego.  Piaszczysta plaża, las świerkowy, widok na jezioro, powoduje, że topografia położenia naszych apartamentów jest wyjątkowa na skalę całej Europy.

 Sea & Lake to luksusowe o najwyższym standardzie wykończenia apartamenty, którymi Ty możesz stać się właścicielem i cieszyć się tym co oferuje nasza Polska mierzeja.

Pomysł budowy zrodził się w głowach dwóch znajomych ze studiów z nadmorskiego miasta. Jeden wizjoner, podróżnik, a drugi obowiązkowy, mocno stąpający po ziemi. z jednym elementem wspólnym; wiara w potencjał lokalizacji i projektu budynku. Absolutnie idealny mix osobowości i talentów. 

Apartamentowiec zbudowany jest 350 m od morza z widokiem na jezioro. Będzie nie wyższy niż otaczający go drzewa i nie narzucający się swoją obecnością, z przeszkleniami na całą wysokość apartamentów, balkonami do 42 m2. powierzchni i własnym jaccuzi….

Obszerne części wspólne, świadczą o szacunku do mieszkańców.  Przestronny hall z dumą zapraszający swoich właścicieli i gości. Dach całkowicie zaadoptowany. Jest spełnieniem marzeń, tych filmowych, kąpiel w basenie, ulubione miejsce na zachód słońca lub medytacja o wschodzie słońca. Przecież to Twój blok, Twój apartament. Możesz tego doświadczyć. A kiedy przyjdzie ochota po prostu usiąść w fotelu, Sea & Lake zaprasza na cocktail w przytulnym lounge na parterze. 

Sea & Lake to to inwestycja połączona z przyjemnością.  Sea & Lake to Twoja przyszłość. To własny, samowystarczalny, cichy zakątek z własną restauracją, delikatesami i wellness centre, które powstaną już w drugim etapie inwestycji. 

Sea & Lake to dosłownie Morze i Jezioro. To apartamenty położone na pasie ziemi o szerokości nie przekraczającej 500 m, z widokiem na jezioro Jamno, 5 minut spacerem od plaży. 

Korzystaj z jeziora i morza, zainwestuj i zarabiaj z Sea & Lake. 

www.seaandlake.pl www.seaandlake.de www.seaandlake.co.uk